687KXM063M datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    687KXM063M
  • Производитель
    Illinois Capacitor
  • Описание
    Illinois Capacitor 687KXM063M Capacitance: 680?‚?µF Capacitance Tolerance: ?‚?± 20% Capacitor Dielectric Type: Aluminium Electrolytic Esr: 0.195ohm Height: 31.5mm Life Time @ Temperature: 5000 Hours @ 105?‚?°C Voltage Rating: 63VDC